Piotr ŚliwińskiEkspert w Akademii Biznesu AKME

Piotr Śliwiński
Obszary doświadczenia
  • Wynalazca, designer i przedsiębiorca
  • Aplikacje mobilne
  • Podcasty i animacje
Szczegóły doświadczenia
  • Hobbistycznie wykonywane animacje i podcasty doprowadziły go do stworzenia podstaw silnika animacyjnego aplikacji Explain Everything
  • Współzałożyciel i CTO firmy Explain Everything
  • Rozwijana od 2011 roku interaktywna tablica z nagrywaniem i funkcjami animacji obecnie używana jest w edukacji na całym świecie.

Współtwórca programu Explain Everything i twórca silnika animacyjnego na którym jest on oparty.  Aplikacje mobilne, przy których pracował, zostały ściągnięte ponad 5 milionów razy, z czego większość to płatne ściągnięcia.

Siłą Akademii Biznesu AKME jest synergia doświadczeń biznesowych jej założycieli i własny kapitał finansowy na rozwój innowacyjnych pomysłów biznesowych.

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, pracował wiele lat w korporacjach, w których nauczył się doskonałego liczenia bilansów kont i stanów magazynowych.  Wyczerpawszy wszystkie możliwości inwencji w tych rejonach, zajął się swoim hobby, czyli wesołymi podcastami i animacjami. Doprowadziło go to do stworzenia silnika animacyjnego, który stanowi podstawę dla Explain Everything – to rozwijana od roku 2011 interaktywna tablica z nagrywaniem i funkcjami animacji, używana w edukacji na całym świecie. Początkowo był to program na tablety, a obecnie jest to platforma działająca na wszystkich popularnych systemach operacyjnych i mająca własny portal służący do wymiany projektów i inspiracji Początkowo był to program na tablety, a obecnie jest to platforma działająca na wszystkich popularnych systemach operacyjnych i mająca własny portal służący do wymiany projektów i inspiracji – discover.explaineverything.com. 

Kontakt

Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji? Uzupełnij formularz:

Jak możemy Tobie pomóc?

Jeśli masz pytania lub chcesz skonsultować swój pomysł napisz do nas albo zadzwoń.

Polska przedsiębiorczość i pomysłowość jest bardzo ważna. Musimy mieć własny, innowacyjny przemysł, inaczej polska energia będzie napędzać jedynie pomysły innych. Trzeba się mieć czym chwalić!

Piotr Śliwiński
Expert, Akademia Biznesu AKME

Masz pomysł na biznes? Chcesz by ktoś doświadczony Tobie doradzał?