„Od Zera Do Milionera”, Uniwersytet Wrocławski

Opowieści Ekspertów Akademii o ich drodze od zera do milionera w połączeniu z ich wizją bycia przedsiębiorcą bardzo zachęciły studentów z Uniwersytetu Wrocławskiego – przeszło połowa obecnych zadeklarowała obecność na warsztatach.

Biuro Karier Uniwersytetu Wrocławskiego oficjalnie zostało naszym Partnerem.

 • Wiedza:
  Dobry przedsiębiorca musi posiadać odpowiedni poziom wiedzy ekonomicznej, znajomości czynników makroekonomicznych czy elementów zarządzania. Ucz się od najlepszych praktyków w branży – ucz się na błędach innych!
 • Inwestycje:
  Rozwijasz swój biznes? Zakładasz start-up? Zgłoś się do nas – oferujemy wsparcie merytoryczne, a nawet inwestycyjne. Zespół otwarty jest na inwestycje w innowacyjne projekty. Może też w grupie uczestników Akademii znajdziesz potencjalnego partnera w biznesie?
 • Praktyka:
  Spotkania z osobami na co dzień rozwijającymi firmy i prowadzącymi duże przedsiębiorstwa to nieoceniona inspiracja do działania. My idziemy dalej – świadczymy konkretną pomoc. Chcesz, by ktoś doświadczony doradził w Twoim biznesie? Zapytaj!
 • Doświadczenie:
  Będąc Uczestnikiem AKME masz możliwość opracować profesjonalny biznesplan (zarówno pod względem merytorycznym jak i edytorskim ) na swój pomysł biznesowy. Dzięki temu zyskujesz niezbędną praktyczną wiedzę oraz gotowy do poszukiwania inwestora projekt.

Dodaj komentarz

Or

Jak możemy Tobie pomóc?

Jeśli masz pytania lub chcesz skonsultować swój pomysł napisz do nas albo zadzwoń.

Zobacz naszą galerię zdjęć

Masz pomysł na biznes? Chcesz by ktoś doświadczony Tobie doradzał?