Inicjatywa AKME

Pomagamy w budowaniu polskich firm i marek na pokolenia.  Mamy głębokie przekonanie , że to biznes z odpowiednimi wartościami może rozwijać Polskę. Chcemy mieć w tym swój udział.

W AKME kreujemy i wspieramy przedsiębiorców w budowaniu od zera polskich firm i polskich marek z taką kulturą organizacyjną i takimi wartościami, które pozwolą im na globalny sukces.

AKME widzi rolę przedsiębiorców także w ich byciu przykładem: zachowania, kultury osobistej, kompetencji, podejścia do ludzi i szacunku do nich. Kształtujemy takie postawy.

Wyślij do nas swój pomysł na biznes jeśli uważasz, że:

  • podzielasz idee i wartości Akademii Biznesu AKME,
  • uważasz, że Twój pomysł może wnieść istotną wartość do społeczeństwa i sukcesu gospodarczego naszego kraju

Rozwijasz swój biznes? Zakładasz start-up? Zgłoś się do nas – oferujemy wsparcie merytoryczne, a nawet inwestycyjne.

Wiedza

Dobry przedsiębiorca musi posiadać odpowiedni poziom wiedzy ekonomicznej, znajomości czynników makroekonomicznych czy elementów zarządzania. Ucz się od najlepszych praktyków w branży – ucz się na błędach innych!

Praktyka

Spotkania z osobami na co dzień rozwijającymi firmy i prowadzącymi duże przedsiębiorstwa to nieoceniona inspiracja do działania. My idziemy dalej – świadczymy konkretną pomoc. Chcesz, by ktoś doświadczony doradził w Twoim biznesie? Zapytaj!

Inwestycje

Rozwijasz swój biznes? Zakładasz start-up? Zgłoś się do nas – oferujemy wsparcie merytoryczne, a nawet inwestycyjne. Zespół otwarty jest na inwestycje w innowacyjne projekty. Może też w grupie uczestników Akademii znajdziesz potencjalnego partnera w biznesie?

Doświadczenie

Będąc Uczestnikiem AKME masz możliwość opracować profesjonalny biznesplan (zarówno pod względem merytorycznym jak i edytorskim ) na swój pomysł biznesowy. Dzięki temu zyskujesz niezbędną praktyczną wiedzę oraz gotowy do poszukiwania inwestora projekt.

Jak możemy Tobie pomóc?

Jeśli masz pytania lub chcesz skonsultować swój pomysł napisz do nas albo zadzwoń.

Jak mawiał Seneka: Fart to coś, co przytrafia się kiedy przygotowanie spotyka się z okazją. W AKME zostaniecie przygotowani.

Ireneusz Wąsowicz
Co-Founder, Akademia Biznesu AKME

Masz pomysł na biznes? Chcesz by ktoś doświadczony Tobie doradzał?