Andrzej ŁobodzińskiCo-Founder Akademii Biznesu AKME

Andrzej Łobodziński
Obszary doświadczenia
  • 26 lat doświadczenia biznesowego
  • Zarządzanie międzynarodową firmą
  • Tworzenie marek dla młodego pokolenia
  • 10 lat badań jakości organizacji firm z Polski, Hongkongu, Chin, Rosji
  • 7 lat działalności jako inwestor finansowy
Szczegóły doświadczenia
  • Założyciel, właściciel i wieloletni Prezes Zarządu firmy odzieżowej Key (1990-2009)
  • Współtwórca i były właściciel marki Hey i Key, jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek odzieżowych (Rankingi Rzeczypospolitej 2004-2009)
  • Doświadczenie w prowadzeniu firmy działającej w 15 krajach: Hong Kong, Chiny kontynentalne, Tajlandia, Europa Środkowo-Wschodnia, Azja Środkowa
  • Od 2009r. aktywny inwestor w firmy Pre Ipo i startupy
  • Przez ostatnich 20 lat zdobywał wiedzę w wiodących ośrodkach szkoleniowych w Polsce i w USA (MBA, Balanced Scorecard, Kaizen, Design Thinking, PMI, Value Based Management)

Swój pierwszy biznes zbudował od zera, bez kapitału i doświadczenia. Gdy w 2009 roku sprzedawał firmę podmiotowi zagranicznemu, firma była jednym z wiodących producentów bielizny w Europie Środkowo-Wschodniej oraz produkowała jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek odzieżowych (Rankingi Rzeczpospolitej 2004-2009).

Obecnie jego działania skupiają się głównie na budowaniu i rozwoju unikatowej kultury organizacyjnej, zarządzaniu poprzez wartości i wprowadzaniu do polskich przedsiębiorstw Keyso® – autorskiego systemu najlepszych praktyk biznesowych praktykowanych na dojrzałych rynkach o wysokiej konkurencyjności.

Jego ponad 26-letnie doświadczenie w zarządzaniu multikulturową organizacją, budowaniu i strategii rozwoju marek oraz długoterminowym planowaniu i podejmowaniu decyzji obecnie jest wykorzystywane aby rozumieć problemy innych przedsiębiorców i zaproponować najodpowiedniejsze rozwiązania.

Siłą Akademii Biznesu AKME jest synergia doświadczeń biznesowych jej założycieli i własny kapitał finansowy na rozwój innowacyjnych pomysłów biznesowych.

Prelegent licznych konferencji oraz autor publikacji naukowych dotyczących zarządzania. Z wyróżnieniem obronił doktorat z nauk o zarządzaniu na temat kluczowych wartości kultury organizacyjnej wśród firm z Azji Konfucjańskiej i Europy Środkowo-Wschodniej.

Absolwent Politechniki Wrocławskiej.

Kontakt

Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji? Uzupełnij formularz:

Jak możemy Tobie pomóc?

Jeśli masz pytania lub chcesz skonsultować swój pomysł napisz do nas albo zadzwoń.

Chcesz stworzyć wyjątkową firmę? Ucz się od najlepszych i pracuj z najlepszymi.

Andrzej Łobodziński
Co-Founder, Akademia Biznesu AKME

Masz pomysł na biznes? Chcesz by ktoś doświadczony Tobie doradzał?